Takip Edin

FİLM DİZİ

Netflix’in Yeni Dizisi AŞK 101!!

Yayınlanma tarihi

-

Aşk 101 yani gerçek adıyla Love 101 Dizisindeki Osman karakterinin eşcinsel olmasıyla büyük tepkilere neden olan aşk 101 dizisi hakkında bilinmeyen gerçekler!!

Türk yapımı bir dizi olan Aşk 101, kısa süre öncesi fragmanını yayınlandı. Dizinin kadrosunda birçok tanıdık kişi yer alıyor. Yönetmenliğini  Ahmet Katkısız’ın yaptığı ve Meriç Acemi’nin yazdığı AŞK 101 hakkında biraz araştırma yaptık. Dizinin fragmanı yayınlanır yayınlanmaz büyük bir tepkiyle karşılandı. Dizideki Osman karakterinin eşcinsel olması bütün gözleri diziye çevirdi. Aşk 101 hakkında yaptığımız araştırmalar işte burada. Dizinin konusu nedir? Aşk101 Dizi oyuncuları kimdir? Dizi ne zaman yayınlanacak?

Aşk 101’in Konusu Nedir?

Türk yapımı bir dizi olan aşk 101’in kadrosunda tanıdık simalar yer alıyor. üstelik dizi netflix’te yayınlanmaya başlayacak Başrollerin de Alina Boz, Kaan Urgancıoğlu, Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, İpek Filiz Yazıcı ve Pınar Deniz gibi ünlü isimler yer alıyor. Dizinin yayınlanacağı tarihte belli oldu üstelik! Öncelikli olarak konusu 1990’lara dayanıyor. O zamanlarda yaşayan bir grup çılgın gencin kendi ideallerini bulma yolunda adımlar atarken çok sevdikleri öğretmenlerinin okuldan ayrılma durumu olduğunu öğrenince hemen harekete geçmeye başlarlar. Öğretmenlerinin okulda kalması için tek bir seçenek vardır! Bu seçenekte öğretmenlerinin birine aşık olması. Öğretmenlerini okula yeni gelen Basketbol koçuna aşık etmek için kolları sıvarlar ve gerçekten büyük bir çaba harcamaya başlarlar. Bu çaba aslında kendilerinin aşk duygusunu keşfetmeye başlamasıyla mı sonlanacaktır? Büyük bir muamma..

Aşk 101 Ne Zaman Yayınlanacak?

Osman Karakterinin eşcinsel olması sosyal medyayı tamamen böldü. Bir kısmı eşcinsel ve cinsellik ön planda olduğu için yanlış olduğunu savunurken diğer kişiler de gençlerin özgürlüğünü ve farklı bir dizi olacağını savundu. Şimdilik 8 bölümden oluşacak olan dizinin fragmanı yayınlandı. Dizi netflix’te 24 Nisandan itibaren yayınlanmaya başlayacaktır.

Aşk 101 Dizi Oyuncuları Kimdir?
  • Kubilay Aka— Kerem
  • Alina Boz— Eda
  • Kaan Urgancıoğlu— Kemal
  • Pınar Deniz—- Burcu
  • Mert Yazıcıoğlu—Sinan
  • Selahattin Paşalı—- Osman
  • İpek Filiz Yazıcı— Işık
  • Müfit Kayacan— Necdet

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir