Takip Edin

Haberler

CZN Burak’tan annesi hakkındaki iddialara açıklama geldi.

Yayınlanma tarihi

-

CZN Burak’tan annesi hakkındaki iddialara açıklama geldi…

Yaptığı yemek videolarıyla kısa sürede ünlenen kısa sürede gündem olan  Czn Burak’ın annesiyle ilgili bugün dolandırıcılık iddialarında bulunuldu. Czn Burak’tan bu iddialara yanıt gecikmedi. CZN Burak iftira atanlar hakkında hukuki işlem başlatacağını belirtti.

‘CZN Burak’ ismiyle tanınan Burak Özdemir’in annesi hakkında ortaya atılan iftira da “ Çapa Tıp Fakültesi’nde bazı doktorların rüşvet aldığı iddiasıyla düzenlenen operasyonda gözaltına alınıp tutuklandığı” iddia edilmişti. Sosyal medyadan açıklama yapan CZN, Hayatım boyunca hiç kimsenin hakkını yemedim. Kendimi bildim bileli sadece okudum çalıştım kimseye bir yanlışım olmadı. Ancak annem üzerinden bile karalama yapmaya çalışan insanların ben ne amaçla yaptığını çok iyi biliyorum. Bütün sevenlerimizin destekleri için çok teşekkür ederim.” dedi.

İşte “ CZN Burak” kişisel Twitter hesabından konu ile ilgili açıklaması..

Peki  CZN BURAK KİMDİR ?

CZN Burak lakabıyla tanınan Burak Özdemir 1994 doğumlu. Henüz 25 yaşında olan Burak Özdemir, baba tarafından Hataylı. 13 yaşından bu yana babası İsmail Özdemir’in yanında çalışmaya, esnaflık yapmaya başlayan Burak Özdemir, 16 yaşında babasıyla birlikte İstanbul Aksaray’da “Hatay Medeniyetler Sofrası” ismiyle bir dükkan açmıştır.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir