Takip Edin

Haberler

Linet’in kalçası için 30 bin tl harcadığı söyleniyor.

Yayınlanma tarihi

-

Son trend: squat etkili kalça estetiği!

Yakın zamanda sosyal medya’da dünyaca trend olan kalça estetiğine hepimiz aşinayız. Aleyna Tilki ve Hadise ‘nin yaptırdığı iddia edilmişti.

Ve son iddialara göre Linet!

Geçtiğimiz günlerde bir yerde sahneye çıkan Linet bütün güzelliğiyle göz kamaştırıyorken giydiği tulum dikkat çekti. Bütün bedenini saran tulum sanki estetik iddialarını doğrular şeklindeydi. Yaklaşık 30 bin tl’ye mal olan kalçaya yağ enjekte etme fiyatıyla dudak uçuklattı.Estetikli veya estetiksiz bilemeyiz ama biz çok beğendik. İşte sahneye çıktığı zaman ki kostümü..

Peki nedir kalça estetiği? Gelin inceleyelim..

Kalça estetiği ince kadınların ya da kilo alıp verilme de oluşan sarkmaların sonucunda kötü duran görüntüyü ortadan kaldırmak için uygulanan bir yöntemdir. Tabi bu durum tamamen sizin kendinizi beğenmenizle ya da rahatsız olmanızla alakalıdır. Günümüz de bir çok kadın tarafından tercih edilen bir yöntemdir. 

Peki kalça operasyonunun çeşitleri nelerdir?

-Silikon popo ameliyatı, Liposhaping, Popo germe ya da dolgu uygulaması şeklinde sıralaya biliriz.

Operasyon zor mudur ve öncesinde ne yapılması gerekir?

Her operasyon gibi zorluğu vardır ve yaklaşık 1 ya da bir buçuk hafta sonra hasta  daha iyi hareket edebilir(yaptığı operasyona bağlı olmakla birlikte). Eğer kan sulandırıcı ilaç kullanıyorlarsa 3- 4 hafta önceden bırakmaları gerekir. Sigara içiyorlarsa aynı şekilde 3-4 hafta önceden ara vermeleri gerekir. Ağrı kesici ürünler kullanmamaları ve doktorlarına danışıp ne yapılmaması gerekiyorsa uymaları gerekir. 

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir