Takip Edin

Diyet

Kilo Vermeye Yardımcı Lahana Suyu!!

Yayınlanma tarihi

-

Birçok kişi aslında bunu biliyor. Deneyenler var mı aramızda?  Yapılan diyetlerle lahana suyu birleşince çok hızlı bir kilo verdiriyor. Lahana çok zengin liflere sahip olduğu için kilo kaybetme konusunda bize baya bir yardımcı oluyor.. peki beyaz lahana suyu nasıl hazırlanır? Kilo vermeye yardımcı lahana suyu..

Kilo Vermeye Yardımcı Lahana Suyu

İçerdiği lifler sayesinde kilo vermeyi hızlandıran lahana suyu kürünü bilmeyeniniz yoktur. Genelde hızlı kilo verdirdiği için oldukça fazla kullanılır ve kolay hazırlandığı içinde tercih sebebidir. Lahana suyu büyük oranda kanser hücrelerinin oluşumunu engelleyici olduğu bilinir. Tabi her gün taze tüketmek şartıyla.

Bu kadar kolay hazırlanan bir içeceğin sadece kilo vermeye mi faydası var?  Kilo verme dışında da vücut için oldukça faydalı aslında. Kanser oluşumunu engellemeye yardımcı olduğu ve kanserli hücreleri yavaş yavaş iyileştirmeye çalıştığı bilinir. En başta kolon, akciğer kanserine karşı kalkan görevini görür. Baş ağrısına karşı düzenli tüketildiği taktirde baş ağrısını geçirici özelliği vardır. Kadınların korkulu rüyası olan selülitten kurtarır. Vücudunuzu güzel bir görüntüye kavuşturur. Cildiyle problemi olanlar için ise muhteşem cilt güzelleştirici etkisi vardır. Lahana suyuyla cilt pürüzsüzlüğünü kim istemez?

Lahana Suyu İle Zayıflama!!

Kilo vermeye yardımcı lahana suyunun faydalarını biliyorsunuz. Kilo vermek için kullanılan en kolay yöntemlerden biri olan lahana suyu, düzenli tüketildiği zaman faydasını gözle görülebilir şekilde fark ettirebilen bir kürdür. Uyguladığınız diyetin yanında içeceğiniz lahana kürü hızlı kilo vermenizi sağlayacak ve sizi oldukça rahatlatacaktır.

Beyaz lahana kürünü aşama aşama olarak kullanmanız tavsiye edilir. 5 günlük süre ile başlayacağınız küre sabahları ve akşamları 1 bardak lahana suyu içerek başlayabilirsiniz. Bu küre başladıktan 5 gün sonunda 1 hafta ara vermeniz önerilir. 1 haftalık aradan sonra tekrar 5 gün lahana suyu kürünü tüketebilirsiniz.  Düzenli tükettiğiniz zaman sizin kilo vermenizi hızlandıracaktır.

Bu kürü uygularken mutlaka 5 gün kullanıp 1 hafta ara vermeyi unutmuyorsunuz. Vücudunuzun dinlenmeye ihtiyacı var. O yüzden bir haftalık aralarla kullanabilirsiniz.

Beyaz Lahana Kürü Nasıl Hazırlanır?
  • 3 yaprak beyaz lahana
  • Yarım litre su

Yarım litre suyun içerisine lahana yapraklarımızı bırakıyoruz ve 5-6 dakika kaynatıyoruz. Suyunu süzüp tüketiyoruz.

Beyaz Lahana Kürü ve Maydanoz Kürü Nasıl Hazırlanır?
  • 3 yaprak beyaz lahana
  • 15 dal maydanoz
  • 1 yemek kaşığı limon suyu
  • Yarım litre su

Kaynayan suyumuzun içerisine lahana yapraklarını atıyoruz 5-6 dakika kaynatıp içerisine maydanozlarımızı ilave ediyoruz. Ve içeceğimiz zaman limon suyunu ekliyoruz. Yaklaşık 8-10 kilo arası kilo kaybettirmeye yardımcı muhteşem bir kür. Diyet yapıyorsanız beyaz lahana kürünü mutlaka denemelisiniz.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir