Takip Edin

Diyet

Maydanoz Kürü Nasıl Yapılır ? Faydaları Nelerdir ?

Yayınlanma tarihi

-

                                          Maydanoz Kürü Nasıl Yapılır ?

Sağlıklı yaşamın ana kaynağı olan maydanoz  her derde deva olmasıyla bilinir. Özellikle de metabolizmayı hızlandırıp vücuttan toksinleri atma konusunda yani diyet yapanların yoldaşı canımız maydanoz kürümüz işte karşınızda hadi tarife geçelim..


Malzemeler:
  • 14-15 dal maydanoz
  • 1 tane limon
  • 1 su bardağı su

Hazırlanışı:

Maydanozlarımızı ince ince doğrayıp üzerine sıktığımız limonun suyunu ilave ediyoruz. Ve 1 su bardağı suyu da ekleyip blender dan geçiriyoruz ve maydanoz kürümüz hazır. Afiyet olsun 🙂

Maydanoz Kürü

Uygulama :

Bu kürü  Toplamda 27 gün Boyunca tüketeceksiniz.(1 haftadan sonra 1 gün ara verin )

ilk 3 gün  bittikten sonra bu kez sonraki 3 gün boyunca yapacağınız kürün içine küçük  diş sarımsak bırakın(yine aynı şekilde maydanozla beraber blender’ dan geçirin) 7. güne geldiğinizde ara verin zaten tartıya çıktığınız an  fayda sağlığını belli eder.

8. gün tekrar sarımsaksız yapıyoruz. ( 3 gün boyunca) Sonraki 3 gün tekrar sarımsak koyuyoruz, ve oda bittikten sonra tekrar 1 gün ara veriyoruz.

27 günün sonunda Sonuçları paylaşırsanız seviniriz.

Sabahları  aç karına Kahvaltıdan Yarım saat önce tüketmenizi ve gün içinde egzersiz yapmanızı tavsiye ederiz.

Not: Bağırsak, böbrek ve sindirim yolu enfeksiyonu rahatsızlığı olan kişilerin kullanmamaları gerekir. Herhangi bir sorunu maydanoz çok çabuk belli edip sizi sıkıntıya sokabilir. Dikkatli kullanmanız tavsiye edilir.Herhangi bir sağlık probleminiz varsa Kullanmadan Önce Doktorunuza danışmanızı Tavsiye ederiz.

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir