Takip Edin

Serbest Yazı

Anneler Günü Sözleri ve Mesajları

Yayınlanma tarihi

-

Her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü 2020 yılında 10 Mayıs Pazar gününe denk geliyor. Anneler Günü her yıl çok sevdiğimiz annelerimize özel duygular yaşattığımız ve sevgimizi bir kez daha gösterdiğimiz gündür.

Anneler gününü kutlamak isteyenlere özel olarak hazırlamış olduğumuz bu haberde en güzel anneler günü mesajları SMS’leri sizler için derledik.

Anneler Günü  Sözleri ve Mesajları :

* Hep “Bir kepçe daha” derdin ya yemek koyarken. Hep fazla fazla verdin bizlere. Yemeği de sevgiyi de emeği de… Ömrüm boyunca seni mutlu etmek için ne gerekirse yapacağım… Anneler Günün kutlu olsun.

*Karşılıksız tek sevgi annelerin çocuğuna duyduğu sevgidir. Anne olunca anlarsın demiştin ya bana, şimdi daha iyi anlıyorum. İyi ki seninle varım. Ellerinden öpüyorum. Anneler Günün Kutlu olsun.

*Senin yaşamımıza kattığın güzellikler bir güne sığdırılamaz canım annecim sen iyi ki hep varsın.. Seni çok seviyorum anneler günün kutlu olsun canım annem.

*Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle .. Seni unutmadığımı bugünde bilmeni istedim. Ellerinden öpüyorum .Anneler günün kutlu olsun dünyanın en güzel ve özel annesi…

*Ne zaman zorda kalsam bir çıkar yolu buldun. Karanlıkta kaldığımda ay gibi parlayan ışığım, soğukta üşüdüğümde içimi ısıtan sevginle yanımda oldun. İyi ki benim annemsin. Seni çok seviyorum Anneler Günün kutlu olsun.

*Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun

*Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman hayattaki en büyük şansım, iyi ki varsın. AnneIer Günün kutIu oIsun.

*Hala o dizlerinde uyuyan küçük kızım ben. Ne kadar büyürsem büyüyeyim, asla kızamadığım, küs kalamadığım canımın içi, her şeyim… Anneler Günün kutlu olsun.

*Attığım her adımda bana verdiğin destek olmasa, şuan bambaşka biri olabilirdim. Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. İyi ki varsın annem, günün mübarek olsun…

*Bu dünyadaki en güvenilir sığınağım sensin, tüm fırtınaları atlatmamı sağlayacak değerli limanım. Sen benim en güzel şansımsın, başımın tacısın. Anneler günün kutlu olsun.

*Bana hayat veren ve hayatı öğreten canım annem, küçükken bana ninniler söylerdin ya bugün hala kulağımda çınlıyor güzel sesin. Güzel annem, kalbimin sen, en büyük neşesisin. Anneler Günün kutIu oIsun.

*Senin kucağın, merhametin ve sevgi dolu bakışların beni yaşama bağIıyor sevgili anneciğim. Anneler Günün kutIu oIsun.

*Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her vakit gurur duydum. Hep beraber olmak dileğiyle… Anneler günü Kutlu olsun…

*Senin Sevgin Her zaman içimi ısıttı annecim. Umut etmekten vazgeçmememin sebebi senin bir gülümsemeni yakalamaktır. Anneler Günün kutlu olsun anneciğim.

*Canım Annem Senden yediğim terliklerin acısıyla ağlarken bile “Anne” diyebiliyorsam bu ancak “anne” mucizesidir. Seni çok seviyorum. Anneler günün Kutlu Olsun…

*Benim için her şeye katlanan, her vakit yanımda olan, kıymeti biçilemeyen dünyanın en güzel annesine… Gücüme güç, umuduma ümit katan “annem “Anneler Günün kutlu olsun.

*Sen evimizin Kraliçesi, başımızın tacısın. Hüznümüzü sevince dönüştüren harika kadın, En değerlim, Anneler Günün Kutlu olsun.

*Sen mutlulukların en büyüğünü, her şeyin en güzelini hak ediyorsun. Seni çok seviyorum. Anneler Günün kutlu olsun.

Her Kadın bir Annedir. Tüm kadınların Anneler Günü KUTLU olsun …

Ayet: Rabbin ondan başkasına ibadet etmemenizi ve anne babaya iyilik etmenizi emretmiştir. İkisinden birisi yahut her ikisi senin yanında yaşlılık çağına ulaşırsa, sakın onlara öf bile deme; onları azarlama, onlara güzel söz söyle. ( İsra Suresi 23-24)

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir