Takip Edin

Testler

Gerçek Burcunuzu Öğrenme vakti Geldi ?

Doğduğunuz ay, burcunuzu belirliyor olabilir. Ama burcunuz, kişilik özelliklerinizi yansıtmıyor olabilir.

Yayınlanma tarihi

-

Doğduğunuz ay, burcunuzu belirliyor olabilir. Ama burcunuz, kişilik özelliklerinizi yansıtmıyor olabilir. Çok kısa bir zaman ayırıp testi çözerek, aslında hangi burç olduğunuzu öğrenin!

 1. 1 İnternette en çok ne yaparak vakit geçiriyorsunuz?

  1. Sosyal medya hesaplarıma bakarak.
  2. Film izleyerek.
  3. Arkadaşlarla konuşarak.
  4. Haberlere ve İş ilanlarına Bakarak.
 2. 2 Yemekle aranız nasıldır?

  1. Yağlı Yemeklerden uzak dururum.
  2. Sadece acıkınca yerim.
  3. Ne yiyeceğim üzerine Pek düşünmem.
  4. Yemek ayırmak hiç huyum değildir.
 3. 3 Kendinizi tek kelimeyle tanımlayacak olsanız...

  1. Hırslı
  2. Yaratıcı
  3. Çalışkan
  4. Düşünceli
 4. 4 En sevdiğin renk hangisi?

  1. Siyah
  2. Kırmızı
  3. Mavi
  4. Sarı
 5. 5 En büyük hayalin ne?

  1. Bir ev Bir araba yeter
  2. Evlenmek
  3. Bir işe Sahip olmak
  4. Zengin olmak
 6. 6 Hayatta sizi mutlu edecek şey hangisi?

  1. Kariyer
  2. Aile
  3. Aşk
  4. Para
 7. 7 En sevdiğiniz mevsim hangisi ?

  1. İlkBahar
  2. Yaz
  3. SonBahar
  4. Kış
 8. 8 Arkadaşların senin hakkında ne düşünüyor?

  1. Seni çok Seviyorlar.
  2. Komik
  3. Gıcık
  4. İyi Bir Dinleyici Olduğunu Düşünüyorlar.
 9. 9 En kötü özelliğin hangisi? Dürüst ol!

  1. Çok cimriyim
  2. İçime Kapanığım
  3. Çok Duygusalım
  4. Kendimi Çok beğeniyorum
 10. 10 Şu hayatta ne olmasa eksik kalırsın?

  1. Müzik
  2. Hobiler
  3. Arkadaş & Aile
  4. İş
 11. 11 En gizli saklı kalmış arzun nedir?

  1. Salak insanların yüzüne , Salak olduklarını söylemek.
  2. Süper Kahraman olmak.
  3. Dünyayı Yönetmek
  4. Star Olmak
 12. 12 Peki rüyalarında genellikle gördüğün şey nedir?

  1. Lise zamanları .
  2. Ölüm
  3. Topluluk içinde çıplak kalmak
  4. Uçmak
  5. Cinsel Rüyalar
 13. 13 Peki Bedava Tatil Olsa Nereye Giderdin ?

  1. Monaco'da Kumar oynamaya
  2. Hawaii'de sörf yapmaya
  3. Paris'te Louvre müzesinde kültürlenmeye
  4. Tahiti'de romantik bir tatil
  5. Kosta Rika'da çok alternatif bir tatil

Gerçek Burcunuzu Öğrenme vakti Geldi ?

Oluşturuldu
 1. Test Sonuçları

  Aslında Yengeç Burcusun

  Şüphesiz ki yardımsever ve insancıl birisin. Araştırmacı ruhunu bastırmak sana zor geliyor olmalı! Bunun sağladığı bilgelik seni ukala biri haline getirebilir, aradaki ince çizgiye dikkat etmen gerekiyor. Öğrenmeye ve bilgiye olan tutkunu asla kaybetme!

  Sonuçları Paylaş
 2. Test Sonuçları

  Aslında Aslan burcusun

  Aslan Burcu  insanı, pek tabii ki liderliğiyle bilinir. Onlar doğal liderlerdir, yönetmek için doğmuşlardır. En sevmedikleri şeyse, otoritelerinin sarsılması ve lafının üstüne laf söylenmesidir. Ayrıntıcılık ve kılı kırk yarmakta üstlerine yoktur. Ancak ayrıntılara takılıp, büyük resmi kaçıranlardan asla değil. Sadece işleri birazcık uzuyor 🙂 Kendine güvenir son olarak: Aklının kestiği iş, bitmiş bilinmelidir son tahlilde!

  Sonuçları Paylaş
 3. Test Sonuçları

  Aslında Kova Burcusun

  Kova insanı deyince, insanın aklına gelen ilk şey şüphesiz, onların yardımsever ve hümanist olduğudur. Ayrıca kovalar tam bir bilim insanıdır. Bilmek, yeni şeyler öğrenmek/öğretmek, keşfetmek, icat etmek... bunlar hep kovaların anahtar kelimeleridir. Bilgeliğin burcudur kısaca. Zaten ne kadar bilim insanı var, genelde kovadan çıkmıştır. Yine de ukala olduklarını söyleyebiliriz. Eee, cahillerin ve de yarı-cahillerin şov yaptıkları şu hayatta, onların engin bilgi ve derin algısıyla az biraz ukalalığa hakkı yok mu allasen 🙂

  Sonuçları Paylaş
 4. Test Sonuçları

  Aslında Yay burcusun

  Yay burcu insanı, basitçe fantastiktir. Oldukça gizemli olurlar bu yüzden ve acayip bir çekiciliği de içinde barındırırlar bu yüzden. Yasaklarla, bilinmeyenlerle, sırlarla da fazlasıyla ilgilidir. Bu nedenle yay burcu felsefi bir burçtur ve çoğu felsefeci de bu burçtan çıkmıştır. Girişken olmaları ise cabası. En büyük korkuları ise, sıradan ve sıkıcı olmaktır. Kahrolsun rutinler 🙂

  Sonuçları Paylaş
 5. Test Sonuçları

  Aslında Balık Burcusun

  Balık insanı her zaman parlak zekalı ve oldukça yaratıcı olarak bilinir. Tek problemleri kafalarının karışık olmaları ve düzenli çalışma sistemini oturtutamamalarıdır. Yine de özeleştiri kabiliyetleri oldukça iyi olduğundan yükselmeye ve gelişmeye açıktır. Bu özeleştiriyi bazen abarttıkları, hatta kendini dövdükleri zamanlar bile olur ki, bizce gereksizdir. Çünkü dünyada, özgüven patlaması yaşayan o kadar vasat insan var ki, balıkların bu potansiyelle kendine haksızlık yaptığı düşünülebilir. Ayrıca duygusallıkta bir dünya markasıdır; sıradışılıkta da sıradışının bile dışındadır. Bu özellikler bi' yerden tanıdık geldi değil mi? 🙂

  Sonuçları Paylaş
 6. Test Sonuçları

  Aslında Koç Burcusun

  Koç burcu insanı, maceraperestlikleriyle bilinir. Bu yüzden onlarla yaşamak sağlıklı bir kalp gerektirir. Koçlar, her türlü riski alır ayrıca. Belki de eninde sonunda hep başarıya ulaşmalarının sırrı, bu ceza sahası içindeki rizikolu hareketleridir, kim bilir! Bu kadar riskin, maceranın, çatlamanın, patlamanın arasında sözünün eri ve güvenilir olma özellikleri ise elmas gibi parlar.

  Sonuçları Paylaş
 7. Test Sonuçları

  Aslında Boğa Burcusun

  Boğa, varlığıyla dünyaya renk ve zenginlik katan, umudun burcudur. Boğasız bir burçlar çemberi düşünülemez. Sabırlı, sorumluluk sahibi Boğa, burçlar içinde en insancıl ve sıcakkanlı olanıdır. Doğa ona bütün insancıl davranışları bahşetmiştir. Boğa insanı, ruhsal varlığına olduğu kadar, maddesel varlığına da bağlıdır. Burç, aşkın yıldızı olan Venüs tarafından yönetilir.

  Sonuçları Paylaş
 8. Test Sonuçları

  Aslında İkizler Burcusun

  İkizler ; Doğal olarak genelde ilgi odağısınızdır ve yanınızda kendini çok iyi hisseden, entelektüel insanlarla dostluk kurarsınız. Fazla görüşmemeye çalıştığınız daha az ilginç ve dokunaklı insanlar, hemen alaylarınızın hedefi olabilirler. Her zaman güncel olaylardan haberdar olduğunuz için, her yerde konuşmaya katılabilir ve konuşulan konu hakkında bir otorite olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Burada işlek zekanız sayesinde, her şeyi hemen anlama, analiz etme ve ona mührünüzü basma konusunda çok başarılısınız.

  Sonuçları Paylaş
 9. Test Sonuçları

  Aslında Başak Burcusun

  Başak ; Kendinizi müzede gibi hissettiğiniz bir evdeyseniz ve orada kalemler yazı masasının kenarına paralel yerleştirilip, kitaplar büyüklük sırasına göre dizilmişse, ve ortam desintan kokuyorsa, hiç şüphe yok ki evin sahibi Başak burcunda doğmuştur. Aklın gezegeni Merkür tarafından yönetilen Başağı, dış çevresi ve ruhsal durumundaki karmaşa kadar rahatsız eden bir şey yoktur

  Sonuçları Paylaş
 10. Test Sonuçları

  Aslında Terazi Burcusun

  Terazi burcu, dengeli insanları temsil etmediğine kim inanır' Aynı zamanda bunun terside doğrudur. İki kefesi olan teraziyi göz önüne getirdiğimizde bu burçta doğanların yapısını tam olarak anlayabiliriz

  Sonuçları Paylaş
 11. Test Sonuçları

  Aslında Akrep Burcusun

  Akrep burcu, kötülüğü, cehennem ve sadizmi, hırsızlık ve şiddeti temsil eder. Akrep insanı, kötü gülümsemesiyle insanları tahrik eden bir şeytan mıdır' Hayır, Akrep kesinlikle bir şeytan değildir, ama insanlara şeytanca hareketler yaptırabilecek özellikler taşır.

  Sonuçları Paylaş
 12. Test Sonuçları

  Aslında Oğlak Burcusun

  Oğlak ; Dışarıdan bakınca kendinden emin, güçlü, sarsılmaz ve mesafeli görünür, ama içinde özen, sevgi ve ilgiye özlem duyar.30 yaşından sonra Oğlak, gençliğinde kendisine çok pahalıya mal olan deneyimleri yerli yerine oturtur. Yani o, tam anlamıyla 'sonradan açılan' biridir. Karşı cinsle ilişkiyi genelde 'gerçek bir gecikme' ile keşfeder ve mesleki başarıları diğer burçlardan daha geç ortaya çıkar. Denilebilir ki hayatı ciddi bir mesele olarak görmesi onu başarı merdiveninin zirvesine çıkarabilir.

  Sonuçları Paylaş

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir