Takip Edin

Yemek

Bugün ne pişirsem? | İftar menüleri 11

Yayınlanma tarihi

-

Hoş geldin ya şehri Ramazan! En güzel aylardan birine girdik ve beklenen kutsal ramazanın on birinci gününde sahurumuzu yaptık, Allah 19 gün sonunda bizi hayırlı bir şekilde ramazan bayramına kavuştursun ve oruçlarımızı kaybettirmeden tutmayı nasip etsin. 30 günlük iftar menüsünün on birinci günü için kolları sıvadık. Sizlere birbirinden güzel yemeklerle fikir oluşturmak istedik. 30 günlük iftar menüleri neler?

30 günlük iftar menüleri nelerdir?

Aşağıda görmüş olduğunuz menü on birinci gününün menüsü olup 19 gün boyunca her gün tekrar edilecektir. Hem formunuzu koruyacak hem de sağlıklı bir şekilde oruç tutmanızı sağlayacak menüleri sizler için belirliyoruz. Sizler için öneriyoruz ve aynı menüleri haybeye ekibi olarak bizlerde yapıyoruz. Ramazan birlik ve beraberlik demektir. Ayrı evlerde olduğumuz, iftar menülerimizin bir olması gerçeğini değiştirmiyor. Farklı evlerde aynı iftar menüleriyle buluşuyoruz. 30 günlük iftar menüsü hazırlarken istediğimiz şey tamda buydu. Ve çok şükür gerçekleştirme fırsatımız oldu, iftar menülerimiz sizlere fikir oluşturursa yorumlarda belirtmeniz yeterli. 30 günlük iftar menüleri nelerdir sorusunun cevabı sizlerle hadi başlayalım..

11. Gününün İftar Menüsü

Küçük çalılar arasında olan karnabahar, brokoliden sonra en sevdiğimiz yemek. Özellikle iftar zamanları hem hazırlanması kolaylığıyla hem de lezzetiyle oldukça tercih edilebilen bir yemek. Ramazan boyunca ne yapabilirim sorusuna karnabahar yemeği yanıtını vererek başlıyoruz. Aynı zamanda diğer sebze yemeklerini de tercih edebilirsiniz. Tarife ulaşmak için yemeğe tıklamanız yeterli!

Aynı şekilde pilav yapmaktan sıkıldıysanız birde soslu bulgur pilavımızı denemenizi isteriz. Soslu bulgur pilavı o kadar lezzetli ki zaten yapınca bir daha başka şekilde pilav denemeyeceksiniz. Tarife ulaşmak için yemeğe tıklamanız yeterli!

  • Cacık

Lezzetiyle baş döndüren hafif bir elmalı tart olsa kimse hayır demez değil mi? O halde ne duruyorsunuz hadi elmalı tart yapmaya. Tarife ulaşmak için üzerine tıklamanız yeterli!

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir