Takip Edin

Yemek

Bugün ne pişirsem? | İftar menüleri 12

Yayınlanma tarihi

-

Hoş geldin ya şehri Ramazan! En güzel aylardan birine girdik ve beklenen kutsal ramazanın on ikinci gününde sahurumuzu yaptık, Allah 18 gün sonunda bizi hayırlı bir şekilde ramazan bayramına kavuştursun ve oruçlarımızı kaybettirmeden tutmayı nasip etsin. 30 günlük iftar menüsünün on ikinci günü için kolları sıvadık. Sizlere birbirinden güzel yemeklerle fikir oluşturmak istedik. 30 günlük iftar menüleri neler?

30 günlük iftar menüleri nelerdir?

Aşağıda görmüş olduğunuz menü on ikinci gününün menüsü olup 18 gün boyunca her gün tekrar edilecektir. Hem formunuzu koruyacak hem de sağlıklı bir şekilde oruç tutmanızı sağlayacak menüleri sizler için belirliyoruz. Sizler için öneriyoruz ve aynı menüleri haybeye ekibi olarak bizlerde yapıyoruz. Ramazan birlik ve beraberlik demektir. Ayrı evlerde olduğumuz, iftar menülerimizin bir olması gerçeğini değiştirmiyor. Farklı evlerde aynı iftar menüleriyle buluşuyoruz. 30 günlük iftar menüsü hazırlarken istediğimiz şey tamda buydu. Ve çok şükür gerçekleştirme fırsatımız oldu, iftar menülerimiz sizlere fikir oluşturursa yorumlarda belirtmeniz yeterli. 30 günlük iftar menüleri nelerdir sorusunun cevabı sizlerle hadi başlayalım..

12. Gününün İftar Menüsü

Yapımı oldukça kolay kıyma sote tarifimizle baş başayız. Hiçbir uğraş gerektirmeyen ve oldukça sağlıklı kıyma sote tarifi için sadece yemeğe tıklamanız yeterli!

Bulgur ve pilavdan sıkılanların imdadına yetişen şehriye pilavı, görünüşüyle kendine hayran bırakıyor. Tadıyla zaten mideniz hayran kalıyor. Mutlaka denemeniz gereken yemekler arasında yer almalı. Yapımının kolaylığı belki de yer alması gerektiğinin sebebi olabilir. Tarife ulaşmak için yemeğe tıklamanız yeterli!

Salata çeşitlerinin içinden en hafifi olan semizotu salatası, hafifliği sayesinde midenizi rahatlatmaya yardım edecektir. Tarife ulaşmak için yemeğe tıklamanız yeterli!

Görünüşüyle kendine aşık eden o pasta karşınızda. Tadı efsane olması dışında bir problem yok! diyette olanlar gözlerini çevirsinler hemen! Tarife ulaşmak için tatlının adına tıklamanız yeterli!

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir