Takip Edin

Yemek

Bugün ne pişirsem? | İftar menüleri 13

Yayınlanma tarihi

-

Hoş geldin ya şehri Ramazan! En güzel aylardan birine girdik ve beklenen kutsal ramazanın on üçüncü gününde sahurumuzu yaptık, Allah 17 gün sonunda bizi hayırlı bir şekilde ramazan bayramına kavuştursun ve oruçlarımızı kaybettirmeden tutmayı nasip etsin. 30 günlük iftar menüsünün on üçüncü günü için kolları sıvadık. Sizlere birbirinden güzel yemeklerle fikir oluşturmak istedik. 30 günlük iftar menüleri neler?

30 günlük iftar menüleri nelerdir?

Aşağıda görmüş olduğunuz menü on üçüncü gününün menüsü olup 17 gün boyunca her gün tekrar edilecektir. Hem formunuzu koruyacak hem de sağlıklı bir şekilde oruç tutmanızı sağlayacak menüleri sizler için belirliyoruz. Sizler için öneriyoruz ve aynı menüleri haybeye ekibi olarak bizlerde yapıyoruz. Ramazan birlik ve beraberlik demektir. Ayrı evlerde olduğumuz, iftar menülerimizin bir olması gerçeğini değiştirmiyor. Farklı evlerde aynı iftar menüleriyle buluşuyoruz. 30 günlük iftar menüsü hazırlarken istediğimiz şey tamda buydu. Ve çok şükür gerçekleştirme fırsatımız oldu, iftar menülerimiz sizlere fikir oluşturursa yorumlarda belirtmeniz yeterli. 30 günlük iftar menüleri nelerdir sorusunun cevabı sizlerle hadi başlayalım..

13. Gününün İftar Menüsü

Tadı damağınızda kalacak bir çorbayla karşı karşıyasınız. Yapılışının kolaylığı ise tüm bunların üzerine iftar zamanı gelen soğuk su içmiş hissi gibi.  Tercih etmekten çekinmeyeceğiniz bir çorba olduğu için gönül rahatlığıyla  13. Güne ekleyebilirsiniz. Tarife ulaşmak için yemeğe tıklamanız yeterli!

Peki lezzetli bir pizzaya hayır diyebilirsiniz? Tabi ki hiç kimse hayır diyemez. O yüzden hemen kısa  yoldan pizza hamuruyla başlayalım. Çorbanın yanına oldukça güzel giden pizza ile iftarımızda dört köşe olalım. Tarife ulaşmak için tıklamanız yeterli!

Kıvamıyla ağızda dağılan kıyır kıyır tabiriyle gönlümüze taht kurdu. Şekerpareyi tam kıvamıyla yapmanın adım adım yapılışını anlattık. Sizlere faydalı olacağına inanıyoruz. Tarife ulaşmak için tıklamanız yeterli!

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir