Takip Edin

Yemek

Bugün ne pişirsem? | İftar menüleri 15

Yayınlanma tarihi

-

Hoş geldin ya şehri Ramazan! En güzel aylardan birine girdik ve beklenen kutsal ramazanın on beşinci gününde sahurumuzu yaptık, Allah 15 gün sonunda bizi hayırlı bir şekilde ramazan bayramına kavuştursun ve oruçlarımızı kaybettirmeden tutmayı nasip etsin. 30 günlük iftar menüsünün on dördüncü günü için kolları sıvadık. Sizlere birbirinden güzel yemeklerle fikir oluşturmak istedik. 30 günlük iftar menüleri neler?

30 günlük iftar menüleri nelerdir?

Aşağıda görmüş olduğunuz menü on beşinci gününün menüsü olup 15 gün boyunca her gün tekrar edilecektir. Hem formunuzu koruyacak hem de sağlıklı bir şekilde oruç tutmanızı sağlayacak menüleri sizler için belirliyoruz. Sizler için öneriyoruz ve aynı menüleri haybeye ekibi olarak bizlerde yapıyoruz. Ramazan birlik ve beraberlik demektir. Ayrı evlerde olduğumuz, iftar menülerimizin bir olması gerçeğini değiştirmiyor. Farklı evlerde aynı iftar menüleriyle buluşuyoruz. 30 günlük iftar menüsü hazırlarken istediğimiz şey tamda buydu. Ve çok şükür gerçekleştirme fırsatımız oldu, iftar menülerimiz sizlere fikir oluşturursa yorumlarda belirtmeniz yeterli. 30 günlük iftar menüleri nelerdir sorusunun cevabı sizlerle hadi başlayalım..

15. Gününün İftar Menüsü

En hafif yemekler arasında yer aldığı için ve yapımı oldukça pratik olduğu için tercih edilmesi en uygun yemekler arasında yer alır. Bu sebepten ramazan için düşünülebilir. Tarife ulaşmak için linke tıklayabilirsiniz!

Fırında tavuk yemeğinin yanına en güzel ne gider tabi ki bol tereyağlı bir bulur pilavı. Bütün püf noktalarıyla sitemizde bulabilirsiniz. Tarife ulaşmak için linke tıklamanız yeterli!

En kolayından ve lezzetlisinden bir patlıcan salatasına ne dersiniz? Hadi o zaman hemen tarife! Tarife ulaşmak için linke tıklamanız yeterli!

En kolay ve en kıvamlı güllaç için doğru adrestesiniz. Tam kıvamında güllaç tarifi için linke tıklamanız yeterli!

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir