Takip Edin

Yemek

Bugün ne pişirsem? | İftar menüleri 17

Yayınlanma tarihi

-

Hoş geldin ya şehri Ramazan! En güzel aylardan birine girdik ve beklenen kutsal ramazanın on yedinci gününde sahurumuzu yaptık, Allah 13 gün sonunda bizi hayırlı bir şekilde ramazan bayramına kavuştursun ve oruçlarımızı kaybettirmeden tutmayı nasip etsin. 30 günlük iftar menüsünün on yedinci günü için kolları sıvadık. Sizlere birbirinden güzel yemeklerle fikir oluşturmak istedik. 30 günlük iftar menüleri neler?

30 günlük iftar menüleri nelerdir?

Aşağıda görmüş olduğunuz menü on yedinci gününün menüsü olup 13 gün boyunca her gün tekrar edilecektir. Hem formunuzu koruyacak hem de sağlıklı bir şekilde oruç tutmanızı sağlayacak menüleri sizler için belirliyoruz. Sizler için öneriyoruz ve aynı menüleri haybeye ekibi olarak bizlerde yapıyoruz. Ramazan birlik ve beraberlik demektir. Ayrı evlerde olduğumuz, iftar menülerimizin bir olması gerçeğini değiştirmiyor. Farklı evlerde aynı iftar menüleriyle buluşuyoruz. 30 günlük iftar menüsü hazırlarken istediğimiz şey tamda buydu. Ve çok şükür gerçekleştirme fırsatımız oldu, iftar menülerimiz sizlere fikir oluşturursa yorumlarda belirtmeniz yeterli. 30 günlük iftar menüleri nelerdir sorusunun cevabı sizlerle hadi başlayalım..

17. Gününün İftar Menüsü

Lezzetinden şüphe etmeyeceğiniz, oldukça kolay bir bulgur çorbası, ramazanın 17. Gününe çok güzel yakışmaz mı? Bizde öyle düşünmüştük. Yapımıyla sizi uğraştırmayacak buğday çorbası için linke tıklamanız yeterli!

Patatesin her halini sevenler için en uygun olanını tabi ki kumpir. Üstelik dışarıdaki yediklerinizden daha lezzetli. Hem kolay hem de oldukça lezzetli kumpir tarifi için linke tıklamanız yeterli!

Hindistan ceviziyle kakaolu kekin muhteşem buluşmasının lezzetine şahit olmak istiyorsanız, menünüzde rulo cocostar pastaya yer verebilirsiniz. Tarif için linke tıklamanız yeterli!

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir