Takip Edin

Yemek

Bugün ne pişirsem? | İftar menüleri 20

Yayınlanma tarihi

-

Hoş geldin ya şehri Ramazan! En güzel aylardan birine girdik ve beklenen kutsal ramazanın yirminci gününde sahurumuzu yaptık, Allah 10 gün sonunda bizi hayırlı bir şekilde ramazan bayramına kavuştursun ve oruçlarımızı kaybettirmeden tutmayı nasip etsin. 30 günlük iftar menüsünün yirminci günü için kolları sıvadık. Sizlere birbirinden güzel yemeklerle fikir oluşturmak istedik. 30 günlük iftar menüleri neler?

30 günlük iftar menüleri nelerdir?

Aşağıda görmüş olduğunuz menü yirminci gününün menüsü olup 10 gün boyunca her gün tekrar edilecektir. Hem formunuzu koruyacak hem de sağlıklı bir şekilde oruç tutmanızı sağlayacak menüleri sizler için belirliyoruz. Sizler için öneriyoruz ve aynı menüleri haybeye ekibi olarak bizlerde yapıyoruz. Ramazan birlik ve beraberlik demektir. Ayrı evlerde olduğumuz, iftar menülerimizin bir olması gerçeğini değiştirmiyor. Farklı evlerde aynı iftar menüleriyle buluşuyoruz. 30 günlük iftar menüsü hazırlarken istediğimiz şey tamda buydu. Ve çok şükür gerçekleştirme fırsatımız oldu, iftar menülerimiz sizlere fikir oluşturursa yorumlarda belirtmeniz yeterli. 30 günlük iftar menüleri nelerdir sorusunun cevabı sizlerle hadi başlayalım..

20. Gününün İftar Menüsü

Lezzetinden şüphe edemeyeceğiniz bir çorba olacak. Hem yapımı kolay hem de oldukça leziz. 20. Güne yakışacak olan çorbayı menünüzde yer verebilirsiniz. Tarif için linke tıklamanız yeterli!

20. güne yakışan diğer bir yemekte hiç kuşkusuz etli patates yemeğidir. Yapımı aynı şekilde kolay, tadı ise dillerinizde kalacak bir yemek. Tarif için linke tıklamanız yeterli!

Mis gibi bir bulgur pilavına kimse hayır diyemez değil mi? Özellikle birde kendi buğdaylarınızdan öğütülüş ise demeyin tadına. Tarif için linke tıklamanız yeterli!

Çay varsa birde, muhallebili tart iyi gitmez mi? Hem de nasıl. Hemen tarifine tıklamanız yeterli!

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir