Takip Edin

Yemek

Bugün ne pişirsem? | İftar menüleri 26

Yayınlanma tarihi

-

Hoş geldin ya şehri Ramazan! En güzel aylardan birine girdik ve beklenen kutsal ramazanın yirmi altıncı gününde sahurumuzu yaptık, Allah 4 gün sonunda bizi hayırlı bir şekilde ramazan bayramına kavuştursun ve oruçlarımızı kaybettirmeden tutmayı nasip etsin. 30 günlük iftar menüsünün yirmi altıncı günü için kolları sıvadık. Sizlere birbirinden güzel yemeklerle fikir oluşturmak istedik. 30 günlük iftar menüleri neler?

30 günlük iftar menüleri nelerdir?

Aşağıda görmüş olduğunuz menü yirmi altıncı gününün menüsü olup 4 gün boyunca her gün tekrar edilecektir. Hem formunuzu koruyacak hem de sağlıklı bir şekilde oruç tutmanızı sağlayacak menüleri sizler için belirliyoruz. Sizler için öneriyoruz ve aynı menüleri haybeye ekibi olarak bizlerde yapıyoruz. Ramazan birlik ve beraberlik demektir. Ayrı evlerde olduğumuz, iftar menülerimizin bir olması gerçeğini değiştirmiyor. Farklı evlerde aynı iftar menüleriyle buluşuyoruz. 30 günlük iftar menüsü hazırlarken istediğimiz şey tamda buydu. Ve çok şükür gerçekleştirme fırsatımız oldu, iftar menülerimiz sizlere fikir oluşturursa yorumlarda belirtmeniz yeterli. 30 günlük iftar menüleri nelerdir sorusunun cevabı sizlerle hadi başlayalım..

26. Gününün İftar Menüsü

•        Yoğurtlu Semizotu Salatası

Salata çeşitlerinin içinden en hafifi olan semizotu salatası, hafifliği sayesinde midenizi rahatlatmaya yardım edecektir. Tarife ulaşmak için yemeğe tıklamanız yeterli!

•        Etli Kuru Fasulye

Türk mutfağı denilince akla gelen ilk yemeklerden biri de hiç kuşkusuz kuru fasulye. Sıklıkla tercih ettiğimiz, sofraların vazgeçilmezi, nefis kuru fasulye Tarifi için linke tıklamanız yeterli!

•        Soslu Bulgur pilavı

Mis gibi bir bulgur pilavına kimse hayır diyemez değil mi? Özellikle birde kendi buğdaylarınızdan öğütülüş ise demeyin tadına. Tarif için linke tıklamanız yeterli!

•        Kıbrıs Tatlısı

Hafif ve kremasıyla sizi kendine aşık eden bir tatlı, 16 güne çok güzel yakışır diye düşündük. Tarife ulaşmak için linke tıklamanız yeterli!  

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir