Takip Edin

Yemek

Bugün ne pişirsem? | İftar menüleri 27

Yayınlanma tarihi

-

Hoş geldin ya şehri Ramazan! En güzel aylardan birine girdik ve beklenen kutsal ramazanın yirmi yedinci gününde sahurumuzu yaptık, Allah 3 gün sonunda bizi hayırlı bir şekilde ramazan bayramına kavuştursun ve oruçlarımızı kaybettirmeden tutmayı nasip etsin. 30 günlük iftar menüsünün yirmi yedinci günü için kolları sıvadık. Sizlere birbirinden güzel yemeklerle fikir oluşturmak istedik. 30 günlük iftar menüleri neler?

30 günlük iftar menüleri nelerdir?

Aşağıda görmüş olduğunuz menü yirmi yedinci gününün menüsü olup 3 gün boyunca her gün tekrar edilecektir. Hem formunuzu koruyacak hem de sağlıklı bir şekilde oruç tutmanızı sağlayacak menüleri sizler için belirliyoruz. Sizler için öneriyoruz ve aynı menüleri haybeye ekibi olarak bizlerde yapıyoruz. Ramazan birlik ve beraberlik demektir. Ayrı evlerde olduğumuz, iftar menülerimizin bir olması gerçeğini değiştirmiyor. Farklı evlerde aynı iftar menüleriyle buluşuyoruz. 30 günlük iftar menüsü hazırlarken istediğimiz şey tamda buydu. Ve çok şükür gerçekleştirme fırsatımız oldu, iftar menülerimiz sizlere fikir oluşturursa yorumlarda belirtmeniz yeterli. 30 günlük iftar menüleri nelerdir sorusunun cevabı sizlerle hadi başlayalım..

27. Gününün İftar Menüsü

Yapımının pratikliği bir yana doyuruculuğu müthiş bir çorba. Bilmeyen yoktur ama birde bizim tarifimizi gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. İftarlarınız için oldukça hafif olacağı için düşünebilirsiniz. Tarifimize ulaşmak için yazıya tıklamanız yeterli!

En güzel ve en kolay mantı çeşitlerinin başında gelen yufka mantısını bir kez yiyince bırakamıyorsunuz. O derece lezzetinden ödün vermeyen bir tat. Yapılışının kolaylığı da zaten bunu kanıtlar nitelikte olduğu için yapılacaklar listesine yufka mantısını ekleyebilirsiniz. Tarifi için linke tıklamanız yeterli!

Hem yapımı kolay hem de oldukça doyurucu. Havuç Tarator tarifini incelemek isterseniz linke tıklamanız yeterli!

Şerbetli tatlılar arasında yakın zamanda en çok denenmiş olanı aslında. Biz sadece Adını değiştirdik. Tadı oldukça lezzetli olan horoz ayağına ulaşmak için üzerine tıklamanız yeterli. Herkese afiyet olsun

Devamını oku
Yorum Yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir